Bělicí pásky na zuby Crest získaly v USA už obrovské množství ocenění. Jsou pravidelně na prvních místech v žebříčcích různých odborných i bulvárnějších magazínů, doporučují je zubaři a dentální hygienici, jsou nejprodávanějšími produkty na domácí bělení zubů v USA. Značka Crest patří společnosti Procter & Gamble, která je jednou z nejuznávanějších světových firem. Jako první vyvinula zubní pastu s fluoridem proti zubnímu kazu a to již v roce 1960. Od té doby své výrobky neustále vylepšuje, díky čemuž dnes produkty značky Crest patří v oblasti ústní hygieny mezi ty nejkvalitnější na světě. Bělicí pásky na zuby Crest si určitě oblíbíte i vy.

 

Bělení zubů v pohodlí domova

 

Pokud si nevíte vybrat vhodný druh pásků Crest, tak jste na správném místě. Na této webstránce najdete přehledné srovnání bělících pásků Crest, na základě kterého se vám bude lépe orientovat v nabídce a snadněji vybírat vhodný produkt.

Bělicí pásky na zuby Crest

Bělicí pásky Crest vám zaručeně vybělí zuby.

Bělicí pásky na zuby Crest se používají každý den během určitého období, v závislosti na zakoupeném druhu pásků. Většina se používá na 30 nebo 60 minut denně. Délka období používání je různá (12, 14, 20, 42 dní při půlhodinových bělících páscích nebo 7 či 14 dní při hodinových páscích). Podrobnosti užívání bělících pásků Crest naleznete v části Použití.

Po dokončení bělící kúry budete mít zaručeně bílé zuby. První náznaky bělejších zubů se objeví už po 1-5 dnech používání pásků, závisí od jednotlivce. Protože bělení zubů je dost individuální a závisí i na množství různých faktorů, které bělicí pásky na zuby Crest velmi neovlivní. Spokojenost je však garantována. E-shop Belici-pasky.com má jen spokojených zákazníků, což je důkazem kvality produktů značky Crest. Svědčí to o tom, že bělící pásky Crest jsou skutečně účinným a seriózním produktem na domácí bělení zubů.

Během používání bělících pásků je vhodné dodržovat bílou dietu, čili vyhýbat se barvícím nápojem a potravinám. Není to nutné, ale dodržováním bílé diety maximalizujete bělící efekt a to je určitě potěšující a žádoucí. Proto se pokuste 1-3 dny před bělicí kurou, během bělení zubů a také prvních 3-7 dnů po bělení vyhýbat nápojům jako coca cola, káva, černý čaj, mrkvová šťáva a potravinám jako například červená řepa, borůvky, sójová omáčka či kečup. Výsledek bělení zubů bude ohromující. Více o bílé dietě se dočtete v článku Bílá dieta.

 

Bělicí pásky na zuby – srovnání:

Crest 3D séria
Bělicí pásky Crest Vivid White
Vivid White
level bělení zubů Crest Vivid a Gentle routine 3D White

12 dnů, 30 minut denně

1-hour Express
level bělení zubů Crest Vivid a Gentle routine 3D White

10 dnů, 1 hodina denně

Glamorous White
level bělení zubů Crest Glamorous White 3D

14 dnů, 30 minut denně

Bělicí pásky na zuby Crest 3D White Brilliance
Brilliance White
level_glam

16 dnů, 30 minut denně

Bělicí pásky Crest 3D Professional White
Professional White
level_prof

20 dnů, 30 minut denně

Belíci pásky professional effects Crest
Professional Effects
level bělení zubů Crest Professional

20 dnů, 30-45 minut denně

Bělicí pásky Crest Supreme Bright
Supreme Bright
level bělení zubů Crest FlexFit Supreme

21 dnů, 1 hodina denně

s belicí lampou
level bělení zubů Crest FlexFit Supreme

19 dnů, 1 hodina denně

Bělicí pásky Crest 3D Sensitive White na citlivé zuby
Sensitive
level bělení zubů Crest Vivid a Gentle routine 3D White

13 dnů, 30 minut denne


No grip no slip
Všechny pásky serie 3D White mají technologii silnějšího přilepení na zuby. Díky ní drží pásky na zubech silněji, nekloužou vůbec a do gelu se dostává jen minimum slin.

Supreme
bělicí pásky Crest Supreme
Celé supreme
level_flex

42 dnů, 30 minut denně

poloviční balení Crest Supreme
Poloviční balení

21 dnů, 30 minut denně

třetinové bělící pásky na zuby Crest Supreme
Třetinové balení

14 dnů, 30 minut denně