Tento kupón na slevu 3 % na bělicí pásky Crest můžete použít při nákupu v e-shopu Belici-pasky.com. Kupón zadávejte do kolonky „Slevový kupón“ hned v první kroku objednávky v nákupním košíku. Přejeme příjemné a výhodné nakupování!

Sleva bělicí pásky Crest

„Bělicí pásky sleva“

 

Hledali jste právě takový výraz? :) Věříme, že vás tímto slevovým kupónem potěšíme.

Sleva na bělicí pásky Crest není kombinovatelná s jinými slevami a kupony. Sleva 3 % platí na celý sortiment značky Crest, který najdete v e-shopu Belici-pasky.com. Sleva tedy platí na bělicí pásky, bělící zubní pasty, zubní pasty na citlivé zuby i další produkty, které najdete v e-shopu. Poštovné v e-shopu Belici-pasky.com je při nákupu nad 1200 Kč zdarma a při objednání do 11:00 je doručení do 24 hodin.

 

Bělicí pásky Crest – bezpečné a účinné bělení zubů

 

Historicky nejúspěšnějším a nejoblíbenějším produktem na domácí bělení zubů jsou jednoznačně právě bělicí pásky americké značky Crest. Jejich tvůrcem je firma, která je průkopníkem v oblasti ústní hygieny a byla vůbec první společností, která vyrobila zubní pastu proti zubnímu kazu. Bělicí pásky Crest existují již přes 16 let a důvěřují jim miliony lidí po celém světě. V roce 2017 si je zakoupilo a používalo více než 45 milionů Američanů. O jejich účinku svědčí pozitivní zkušenosti a recenze milionů lidí.

O bezpečnost bělení zubů proužky Crest se nemusíte obávat. Doporučuje je například i taková významná vědecká organizace, jakou je Americká zubní asociace. Zubaři a dentální hygienistky nabízejí bělicí pásky i přímo ve svých ordinacích. V USA je najdete i v lékárnách, drogeriích a obchodních řetězcích. V amerických televizních reklamách se na diváky usmívá svým bílým chrupem zpěvačka Shakira, která je ambasadorkou značky Crest v USA. Už 16 let existence produktu, dlouhá léta výzkumů a neustálého vylepšování zkušenými americkými vědci a odbornými pracovníky gigantické firmy Procter and Gamble jsou také zárukou bezpečnosti pásků Crest.

 

„Pokud máte zuby zdravé před bělicí kúrou, budete je mít stejně zdravé i po dokončení bělení.“

 

Tento fakt platí a je podložen několika výzkumy Americké zubní asociace. Zuby by si samozřejmě neměli bělit lidé, kteří trpí silným zánětem dásní, velmi odhalenými citlivými krčky nebo velkým počtem zubních kazů. Bělení zubů je tedy pro zdravé lidi. Po bělicí kúře bělicími pásky Crest budete mít zuby nejen stejně zdravé jako před bělením, ale navíc i konečně krásné zářivě bílé. Stovky spokojených zákazníků e-shopu Belici-pasky.com a Bieliace-pasiky.com a miliony dalších pravidelných uživatelů pásků Crest po celém světě jsou toho jasným důkazem již více než 17 let.

 

Líbí se vám sleva? Sdílejte ji se svými přáteli na Facebooku.